Tenis

Tenis Şubesi Organizasyon ve Başarılar

• Kulübümüzde 8 adet açık ve 3 adet kapalı olmak üzere toplam 11 adet tenis kortu bulunmaktadır. Haziran 2014 tarihinde açık olan 5 adet kortumuz yenilenerek hizmete açılmıştır. •...

Devamı

Voleybol

Voleybolun Yükseliş Devri

Bayan takımının lige çıkması ve birkaç yıl içinde Türkiye liginin üst sıralarına yerleşmesi üzerine o gün kadar yeterli ilgiyi görmeyen erkek voleybolu faaliyetleri son verilerek...

Devamı

Yüzme

Yüzme Şubesi

Kulübümüzün kuruluşundan bu yana aktif çalışmalarını sürdüren şubesimiz , 2012-2013 ve 2014 sezonun ilk yarısında kulüp tarihimizde görülmemiş başarılara imza atmış ve atmaya devam...

Devamı

Basketbol

Yeşilyurt Spor Kulübü altyapıya oyuncu arıyor

Yeşilyurt Spor Kulübü altyapıya oyuncu...

Devamı

Son Yazılar

25-28 Ağustos 2014 Tarihinde 13 Sporcumuz ile Katılmış Olduğumuz Bakırköy Spor Vakfı Tesislerinde Gerçekleşen 14 Yaş Hafta İçi Turnuvası’nda Melisa Rosa MURADOĞLU 1. Grupta 2. Olmuştur.

25-28 Ağustos 2014 Tarihinde 13 Sporcumuz ile Katılmış Olduğumuz  Bakırköy Spor Vakfı Tesislerinde Gerçekleşen 14 Yaş Hafta İçi Turnuvası’nda Melisa Rosa MURADOĞLU 1. Grupta 2. Olmuştur.

Katılan tüm sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Derev ALCAL  5.grup 1. Valeria OKKE  3.grup 2. Beliz SAPANKAYA  8.grup 2. Zeynep ÜNER  10.grup 2. Cornelia Selin HIRÇIN  11.grup 2. Efe ERDEN  14.grup 2. İncilay TOK  11.grup 3. Tuna CİNAMOĞLU  14.grup 4. Elif Rana ÖMEROĞLU  7.grup 5. Nergis ÖZSAYAR  6.grup 6. Emir TAMER...

Yeşilyurt Spor Kulübü 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı.

Yeşilyurt Spor Kulübü 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda unutulmaz bir geceye ev sahipliği yaptı.

Canan Anderson’un büyüleyici performansı ve Sibel Can’ın muhteşem konseri ile konuklar müzik ziyafetinin yanısıra renkli görüntülerle de dolu benzersiz bir gece yaşadılar.

12 Yaş İTESK Hafta İçi Tenis Turnuvası’nda Sporcularımızın Aldığı Sonuçlar;

12 Yaş İTESK Hafta İçi Tenis Turnuvası’nda Sporcularımızın Aldığı Sonuçlar;

Valeria Okke 1.grup 4. Derev Alcal 2.grup 1. Emir Tamer 2.grup 2. İncilay Tok 5.grup 1. Tuna Cinamoglu 5.grup 7. Efe Erden 6.grup 1. Birtan Duran 7.grup 3. Ceren Soysal 7.grup 3. Didenaz Polat 8.grup 1. Ceren Yurdakul 8.grup 2. Berke Temiz 13.grup...

28-31 Temmuz tarihleri arası Pamukspor’ da düzenlenen 13+ Tenis Turnuvası’ nda kulübümüz oyuncusu Alara ŞENER 1. Grupta 2. olmuştur.

28-31 Temmuz tarihleri arası Pamukspor’ da düzenlenen 13+ Tenis Turnuvası’ nda kulübümüz oyuncusu Alara ŞENER 1. Grupta 2. olmuştur.

Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yeşilyurt Spor Kulübümüz Su Topu 2. Lig Türkiye 3.sü olmuştur.

Yeşilyurt Spor Kulübümüz Su Topu 2. Lig Türkiye 3.sü olmuştur.

Su topu 2. Lig Büyük Erkekler 2. Devre 1. ve 2. Bölüm sonuçları Yeşilyurt: 22   Tofaş:5 Yeşilyurt: 21   Çınarlı: 7 Yeşilyurt:   8   Bodrum Yarımada: 13 Yeşilyurt: 25   Adana Yüzme İhtisas: 4 Yeşilyurt: 14   Modaspor: 15 Yeşilyurt:   9   Osmangazi:...

Türkiye’nin 16 “Altın” Çocuğundan Biri Yeşilyurt Spor Kulübü’nden

Türkiye’nin 16 “Altın” Çocuğundan Biri Yeşilyurt Spor Kulübü’nden