Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt Voleybol Takımlarının sponsorluğunu üstlendi.Kulüp tesislerimizde yapılan basın toplantısı esnasında imzalanan protokol ile resmiyet kazanan sponsorluk sözleşmesinin ardından yapılan açıklamalar ise şöyle oldu. (devamı)

   Hedeflerinin tüm Bakırköylülerin gururu olan Yeşilyurt Spor Kulübü'nün 1. ligde rahat ilerlemesini sağlamak olduğunu belirten Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, "O mücadelenin sonunda önümüzdeki yıldan itibaren Avrupa kupalarında oynayabilmek. Onuda başardıktan sonra hedefler daha büyüyecek. Biz belediyeler olarak profesyonel kulüpler ile uğraşmayız ama amatör spor kulüpleri bizim işimiz. O kentin işi, o kentte yaşayan insanların işi. Böyle bir görüşme geçince memnuniyetle kabul ettik. Yeşilyurt Bayan Voleybol Takımı bu sezondan itibaren formasında aynı zamanda Bakırköy Belediyesi'nin adını taşıyarak sahaya çıkacak. Ben umuyorum ki takımımız bu sene yine 1. ligde çok güzel mücadeleler verecek, Avrupa'ya gideceğine inanıyorum. Biz bu işbirliğini gerçekleştirdik" dedi.

  Eski bir Galatasaraylı yönetici olarak Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın tahliyesine değinen Erzen, "Aziz Yıldırım için geçmiş olsun demek istiyorum. Umarım Yargıtay'dan olumlu bir netice ile ayrılır ve Fenerbahçe Genel Kurul Üyeleri müsade ettiği sürece Fenerbahçe'nin başında devam eder" diye konuştu.

  Yeşilyurt Spor Kulübü Başkanı Levent Gökçe de 8 branşta binlerce sporcuya sahip olduklarını belirterek,” Yeşilyurt Spor Kulübü’nde çeşitli yaş gruplarında mücadele eden 4 bayan voleybolcumuz şu an olimpiyat kadrosunda. Önceki yıllara göre birinci ligde mücadele zorlaştı ve ciddi maliyet artışı oldu. İşte bu noktada ayakta kalabilmemize olanak sağlayan Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’e ve belediye yöneticilerine çok teşekkür ederim.”dedi. 

  Transferler hakkında da  bilgi veren Levent Gökçe,” Bakırköy Belediyesi Yeşilyurt Spor Kulübü olarak şimdiye kadar Amerikalı Kristin Richards(İtalya-Piacenza Takımından),Polonyalı Karolina Kosek(Azerbaycan-Azerrail Baku Takımından), G.Saray’dan Seray Altay,Eczacıbaşı’ndan Neşve Büyükbayram, Fenerbahçe’den Didem Ege ve Pursaklar Belediyesi Voleybol İhtisas Kulübü’nden Seda Türkkan’ı transfer ettik. Transferlerimiz gerçekleştikçe de sizleri bilgilendireceğiz.”şeklinde açıklama yaptı.

   

 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   5225 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Facebook ve Twitter
    

Voleybol TV